Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l recenze a podrobnosti

Popis: Carskaja vodka Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l Vodka
Carská Zlatá vodka byla v době svého vzniku určena výlučně pro bujaré carské slavnosti, proto si její receptura zakládá na nejvyšší možné kvalitě, jemnosti a lahodné chuti. Při výrobě je používána speciálně upravená voda z Ladožského jezera a nejkvalitnější přírodní ingredience. Lipový med a lipové květy přidávají této vodce jemnou a lahodnou chuť a vůni. Navíc, čištění skrze zlaté filtry významně vylepšuje kvalitu i chuť Carské Zlaté vodky. Také tvar láhve dokonale dokresluj… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • obrázek Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l
Cena
414 Kč
Dostupnost produktu
25.01.2020
Doprava
od 50 Kč
Do obchodu » panalfred.cz

Informace a podrobnosti o produktu

Zboží si můžete i kouput v e-shopu panalfred.cz, kde je nabízen za velmi dobrou cenu 414 Kč. Pro osobní vyzvednutí můžete zvolit některé výdejní místo (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce a e-shopu). Detialní informace naleznete v košíku.

Vlastnosti Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l Carskaja vodka

Specifikace Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l a popis si přečtěte na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu internetového obchodu panalfred.cz Carskaja vodka, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 414 Kč.

Parametry a technické údaje:
- populární dodavatel a výrobce Carskaja vodka
- výrobní EAN a identifikační kód 2422
- prodejní zařazení Vodka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>


HeurekaNejlepší recenze Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l

Hledáte nejlepší recenze o Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l? Nejlepší možností je si zobrazit nejlépe hodnocené Vodka a podívat se na produkt, který má nejvíce hodnocení od uživatelů na portále Heuréka. Zjistíte zde vše potřebné i jaká značka je kvalitní či jaké firmně se raději vyhnout. Určitě se podívejte i na další recenze Carskaja vodka i na diskusních forech a blozích. Zkuste vyhledat review Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l Vodka i Youtube, kde hodně lidí veřejně publikuje názory a hodnocení produktů, které si koupili nebo dostali k otestování. Zobrazit nejlepší zboží na Heurece.dTest Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l Vodka

V Česku velmi populární časopis a zároveň i pořad na Streamu A Dost!, kde se dozvíte fakta o výrobcích a produktech. Často zde jsou testy několika nejprodávanější produktů z daného segmentu a následně seřazeny od nejkvalitnějšího a nejlepšího v poměru cena/výkon Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l. Na základě srovnávaných parametrů se poté člověk snadno rozhdone, který produkt Vodka je pro něj ideální a vybere dle testu a recenze nejvýhodnější produkt. Doporučujeme se podívat na sekci výsledky testů (https://www.dtest.cz/testy) kde zkontrolujte z nabízí i testy Vodka. Snadno zde porovnáte i kvalitu dané značky Carskaja vodka . Nejsou zde všechny výrobky (často jen ty nejprodávanější v dané kategori např. Vodka) oveřte tedy zda je zde i test Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l.Rozvoz zboží Vodka Carskaja vodka

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů
- desítky výdejních a odběrných míst
- Můžete zvolit dopravu panalfred.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Hodnocení a komentáře


Recenze na Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l

Ondra
Přidáno: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Honza
Přidáno: před týdnem
Hodnocení Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1l: Produkt hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji značce Carskaja vodka. Jsem se vším spokojen.


Dominik
Přidáno: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Carskaja vodka mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu a vše ok.


Bára
Přidáno: před měsícem
Hodnocení Vodka: S obchodem panalfred.cz mám zatím dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce panalfred.cz, kde jsou veškeré tyto údaje aktuální.

Nové produkty v naší nabídce:

Vodka - podobný sortiment zboží
Vodka recenze a informace