Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) recenze a podrobnosti

Popis: R.S.N. Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) Blatníky, podběhy, bočnice
Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Volvo V70. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i pošk… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • obrázek Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi)
Cena
1 690 Kč
Dostupnost produktu
04.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » AutoHotarek.cz

Informace a podrobnosti o produktu

Zboží si můžete i kouput v e-shopu AutoHotarek.cz, kde je nabízen za velmi dobrou cenu 1 690 Kč.
Popis: Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Volvo V70. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu. Šířka lemů je 3-4 centimetry, u dodávek a SUV vozů pak cca 5 centimetrů. Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena je pro všechny varianty shodná. Montáž se provádí pomocí ocelových pásků a to buď za použití šroubů nebo bez nich. V případech, kdy není technicky možné připevnit lem pomocí pásků, se lemy nalepují. Lepidlo je pak součástí balení.Při tomto typu montáže nedochází k vrtání do podběhů. Ocelové pásky se ohnou do tvaru U, nasadí se na lem a stlačí se kleštěmi. Následně se lem přiloží na blatník a pásky se ručně ohnou směrem dovnitř za hranu blatníku. Nakonec je nutné pásky k hraně přimáčknout pomocí kleští. Ocelové pásky jsou součástí balení.Nejprve je třeba na jednom konci provrtat ocelové pásky a do děr umístit samořezné šrouby. Jako další krok se přiloží lem na blatník a v místě, kde jsou na lemu otvory na pásky se na blatník udělá značka. Lem se sejme a ocelová pásky se našroubují do podběhu v místech, kde jsou značky. Následně se nasadí lem na přečnívající pásky. Nakonec se pásky kleštěmi ohnou směrem pod podběh. Ocelová pásky jsou součástí balení. Samořezné šrouby nejsou součástí balení.Zde si můžete stáhnout návod k montáži za pomoci ocelových pásků.

Pro osobní vyzvednutí můžete zvolit některé výdejní místo (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce a e-shopu). Detialní informace naleznete v košíku.

Vlastnosti Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) R.S.N.

Specifikace Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) a popis si přečtěte na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu internetového obchodu AutoHotarek.cz R.S.N., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 690 Kč.

Parametry a technické údaje:
- populární dodavatel a výrobce R.S.N.
- výrobní EAN a identifikační kód 17773
- prodejní zařazení Blatníky, podběhy, bočnice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>


HeurekaNejlepší recenze Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi)

Hledáte nejlepší recenze o Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi)? Nejlepší možností je si zobrazit nejlépe hodnocené Blatníky, podběhy, bočnice a podívat se na produkt, který má nejvíce hodnocení od uživatelů na portále Heuréka. Zjistíte zde vše potřebné i jaká značka je kvalitní či jaké firmně se raději vyhnout. Určitě se podívejte i na další recenze R.S.N. i na diskusních forech a blozích. Zkuste vyhledat review Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) Blatníky, podběhy, bočnice i Youtube, kde hodně lidí veřejně publikuje názory a hodnocení produktů, které si koupili nebo dostali k otestování. Zobrazit nejlepší zboží na Heurece.dTest Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) Blatníky, podběhy, bočnice

V Česku velmi populární časopis a zároveň i pořad na Streamu A Dost!, kde se dozvíte fakta o výrobcích a produktech. Často zde jsou testy několika nejprodávanější produktů z daného segmentu a následně seřazeny od nejkvalitnějšího a nejlepšího v poměru cena/výkon Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi). Na základě srovnávaných parametrů se poté člověk snadno rozhodne, který produkt Blatníky, podběhy, bočnice je pro něj ideální a vybere dle testu a recenze nejvýhodnější produkt. Doporučujeme se podívat na sekci výsledky testů (https://www.dtest.cz/testy) kde zkontrolujte z nabízí i testy Blatníky, podběhy, bočnice. Snadno zde porovnáte i kvalitu dané značky R.S.N. . Nejsou zde všechny výrobky (často jen ty nejprodávanější v dané kategori např. Blatníky, podběhy, bočnice) oveřte tedy zda je zde i test Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi).Rozvoz zboží Blatníky, podběhy, bočnice R.S.N.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů
- desítky výdejních a odběrných míst
- Můžete zvolit dopravu AutoHotarek.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Hodnocení a komentáře


Recenze na Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi)

Ondra
Přidáno: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi) a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Honza
Přidáno: před týdnem
Hodnocení Lemy blatníků Volvo V70 2007-2013 (combi): Produkt hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji značce R.S.N.. Jsem se vším spokojen.


Dominik
Přidáno: před měsícem
Hodnocení: Od této značky R.S.N. mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu a vše ok.


Bára
Přidáno: před měsícem
Hodnocení Blatníky, podběhy, bočnice: S obchodem AutoHotarek.cz mám zatím dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce AutoHotarek.cz, kde jsou veškeré tyto údaje aktuální.

Nové produkty v naší nabídce:

Blatníky, podběhy, bočnice - podobný sortiment zboží
Blatníky, podběhy, bočnice recenze a informace