Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M recenze a podrobnosti

Popis: Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M Pracovní rukavice
Rukavice ATG MAXICUT 34-470 jsou velmi prodyšné a odolné proti proříznutí. Představují kombinaci ochrany proti proříznutí s komfortem, flexibilitou a zručností pro suchá prostředí. Rukavice mají inova… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • obrázek Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M
Cena
476 Kč
Dostupnost produktu
14.10.2020
Doprava
od 93 Kč
Do obchodu » Inzep.cz

Informace a podrobnosti o produktu

Zboží si můžete i kouput v e-shopu Inzep.cz, kde je nabízen za velmi dobrou cenu 476 Kč.
Popis: Rukavice ATG MAXICUT 34-470 jsou velmi prodyšné a odolné proti proříznutí. Představují kombinaci ochrany proti proříznutí s komfortem, flexibilitou a zručností pro suchá prostředí. Rukavice mají inovativní vlákna a vyztužení, které je mezi palcem a ukazovákem. Jsou vybaveny nejnovější technologii pl

Pro osobní vyzvednutí můžete zvolit některé výdejní místo (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce a e-shopu). Detialní informace naleznete v košíku.

Vlastnosti Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M

Specifikace Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M a popis si přečtěte na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu internetového obchodu Inzep.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 476 Kč.

Parametry a technické údaje:
- populární dodavatel a výrobce
- výrobní EAN 2341234316528 a identifikační kód 15845
- prodejní zařazení Pracovní rukavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>


HeurekaNejlepší recenze Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M

Hledáte nejlepší recenze o Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M? Nejlepší možností je si zobrazit nejlépe hodnocené Pracovní rukavice a podívat se na produkt, který má nejvíce hodnocení od uživatelů na portále Heuréka. Zjistíte zde vše potřebné i jaká značka je kvalitní či jaké firmně se raději vyhnout. Určitě se podívejte i na další recenze i na diskusních forech a blozích. Zkuste vyhledat review Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M Pracovní rukavice i Youtube, kde hodně lidí veřejně publikuje názory a hodnocení produktů, které si koupili nebo dostali k otestování. Zobrazit nejlepší zboží na Heurece.dTest Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M Pracovní rukavice

V Česku velmi populární časopis a zároveň i pořad na Streamu A Dost!, kde se dozvíte fakta o výrobcích a produktech. Často zde jsou testy několika nejprodávanější produktů z daného segmentu a následně seřazeny od nejkvalitnějšího a nejlepšího v poměru cena/výkon Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M. Na základě srovnávaných parametrů se poté člověk snadno rozhodne, který produkt Pracovní rukavice je pro něj ideální a vybere dle testu a recenze nejvýhodnější produkt. Doporučujeme se podívat na sekci výsledky testů (https://www.dtest.cz/testy) kde zkontrolujte z nabízí i testy Pracovní rukavice. Snadno zde porovnáte i kvalitu dané značky . Nejsou zde všechny výrobky (často jen ty nejprodávanější v dané kategori např. Pracovní rukavice) oveřte tedy zda je zde i test Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M.Rozvoz zboží Pracovní rukavice

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů
- desítky výdejních a odběrných míst
- Můžete zvolit dopravu Inzep.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Hodnocení a komentáře


Recenze na Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M

Ondra
Přidáno: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Honza
Přidáno: před týdnem
Hodnocení Rukavice protipořezové ATG MAXICUT 34-470 nitril 8 M: Produkt hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji značce . Jsem se vším spokojen.


Dominik
Přidáno: před měsícem
Hodnocení: Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu a vše ok.


Bára
Přidáno: před měsícem
Hodnocení Pracovní rukavice: S obchodem Inzep.cz mám zatím dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 2341234316528 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Inzep.cz, kde jsou veškeré tyto údaje aktuální.

Nové produkty v naší nabídce:

Pracovní rukavice - podobný sortiment zboží
Pracovní rukavice recenze a informace